Turniej o szablę Piłsudskiego i Mistrzostwa Polski MDK w Świdnicy
Dzień Niepodległości okazał się niezwykle radosny dla naszych zawodników, którzy wzięli udział w Turnieju o szablę Piłsudskiego w Świdnicy. W trakcie tego turnieju zostały również rozegrane Mistrzostwa Polski MDK, w którym zajęliśmy II miejsce, ustępując jedynie drużynie MDK MUKS ŚRÓDMIEŚCIE
Nasze indywidualne sukcesy to:
| Mistrzostwa MDK | ||
| D18 | Małgorzata Kowalik | I miejsce |
| D14 | Justyna Łochina | II miejsce |
| C18 | Konrad Krygiel | III miejsce |
| nauczyciele | Janusz Żyła | II miejsce |
| Turniej o szablę Piłsudskiego | ||
| D10 | Anna Skinderowicz | III miejsce |
| D14 | Oliwia Puchalska | II miejsce |
| C10 | Piotr Lecyk | III miejsce |
| C9 | Michał Dąbrowski | IV miejsce |
Wielkie uznania i podziękowania należą się organizatorom, którzy zadbali o wszystko, aby szachiści mogli skupić się na swoich pojedynkach.
Gratulujemy sukcesów!! Z niecierpliwością czekamy na turniej w Świdnicy już za rok !!