WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

IV Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli

Wczoraj w trakcie trwania drugiego z cyklu turnieju IV Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli zmagało się między sobą w dziesięciu grupach 104 zawodników. Oznacza to, że przyszło 150% osób grających, względem ostatniego miesiąca – czy idąc na Mikołajki uda się przebić w takim razie 150 zawodników? Mam taką nadzieję. Zapraszam też do przeglądnięcia galerii, której autorką jest Magda Walkowiak. Wyniki poszczególnych grup dostępne są poniżej:

CHŁOPCY KL. 0+1;
CHŁOPCY KL. 2;
CHŁOPCY KL. 3;
CHŁOPCY KL. 4;
CHŁOPCY KL. 5.
CHŁOPCY KL. 6;

DZIEWCZYNY KL. 0+1;
DZIEWCZYNY KL. 2+3;
DZIEWCZYNY KL. 4;
DZIEWCZYNY KL. 5+6.

Ponadto, chciałbym najmocniej przeprosić, ale ostatnia klasyfikacja drużynowa została przeze mnie niedokładnie policzona i wczoraj ją dopiero poprawiłem. Niewiele uległo zmianie i wszystko jest już w porządku. Wyniki szkół można oglądnąć tutaj:

WYNIKI KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ PO DRUGIM TURNIEJU

Zapraszam wszystkich na kolejny turniej, już za niecały miesiąc – 4 grudnia.