Mistrzostwa klas „0” SP71
W czwartek odbyły się Mistrzostwa Zerówek, osobno dla pięciolatków i sześcio-siedmiolatków. Te pierwsze miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 71, starsi natomiast grali kilka godzin później w Koperniku. Dzieci były bardzo zadowolone z gry turniejowej i zabaw w trakcie krótkich przerw między kojarzeniami. Nie obyło się również bez licznych emocji: szczęścia po wygranych partiach, łez po przegranych, złości po podstawieniu figury czy zaskoczenia po wykonaniu nieprawidłowego posunięcia.
Wyniki pięciolatków można zobaczyć tutaj: dziewczynki i chłopcy. Zapraszam również do przeglądnięcia ich galerii.
To samo dotyczy sześcio i siedmiolatków. Ich wyniki można zobaczyć tutaj: dziewczynki i chłopcy, a w tym miejscu galerię.
Ponadto zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w XXX Memoriale Mistrza Czesława Błaszczaka, który zacznie się już w ten czwartek.