II Otwarte Mistrzostwa WKS Kopernik 2015
W poprzednim tygodniu skończyły się Mistrzostwa naszego klubu i nie zdążyłem ich podsumować…
Wszystko odbyło się sprawnie i bez zakłóceń, a dodatkowo aż 18 osób podwyższyło swoje kategorie. Bardzo dziękujemy za tak liczne zainteresowanie w tym roku i zapraszamy ponownie na przyszłe – już III Mistrzostwa.
Kategorie zdobyte w poszczególnych grupach można zobaczyć tutaj: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D, Grupa E, Grupa RR.