II Otwarte Mistrzostwa WKS Kopernik 2015
Wszystkie grupy rozpoczęły weekendowe zmagania w naszych Mistrzostwach – nie tylko na szachownicach – ale i z zegarem podczas dzisiejszego przestawienia czasu. Szczęście mają zawodnicy z openu A, którzy skończyli już swoje rozgrywki. W turnieju rozegranym systemem kołowym na dystansie sześciu rund zagrało 7 osób, z czego aż dwie zdobyły IV kategorie. Wszystkich uczestników jest 101.
W jutrzejszych partiach zapewne będzie dużo okazji, które doprowadzą innych do podwyższenia swoich umiejętności, norm i kategorii. Pytanie tylko jak wielu osobom się to uda? Zdjęcia zawodników grupy A, B, C i RR z dzisiejszego dnia można zobaczyć w galerii turniejowej.
Ponadto, chciałbym poinformawać wszystkich, którzy nie mieli okazji tego usłyszeć, że uruchomiliśmy do końca turnieju konkurs plastyczny. Tematem jest pomysł na plakat: III Mistrzostw WKS Kopernik, które odbędą się w przyszłym roku – również pod koniec marca. Zapraszam do udziału i inspirowania pozostałych swoimi pracami oraz jutro na godzinę 9:00.
Wyniki poszczególnych grup można zobaczyć w serwisach: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D, Grupa E, Grupa RR.