IV Liga Okręgowa 2014/2015
Przypominam zawodnikom, że w sobotę i niedzielę zagramy ostatnie rundy w IV Dolnośląskiej Lidze Okręgowej. Proszę o zmobilizowanie grających osób i stawienie się po raz ostatni w tym sezonie.
W imieniu Prezesa chciałbym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w IV lidze za pomoc i zaangażowanie oraz poświęcony czas w całym turnieju.