WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Szkolenie arcymistrzowskie z Kamilem Mitoniem

W poprzedni weekend zgodnie z planem odbyło się szkolenie dla naszych seniorów, które poprowadził GM Kamil Mitoń. Przerabialiśmy głównie tematy Realizacji przewagi materialnej i pozycyjnej. Spotkania spodobały się obu stronom i planujemy je powtarzać cyklicznie. Następne jest wstępnie przygotowywane na kwiecień.

Zdjęcia uczestników można zobaczyć w galerii.