Szkolenie arcymistrzowskie z Kamilem Mitoniem
Miłość do szachów może różnić się trochę od tej, którą darzą siebie dwie osoby. Niemniej jednak w tegoroczne Walentynki odbędzie się na Kołłątaja szkolenie arcymistrzowskie
z GM Kamilem Mitoniem dla bardziej wymagających szachistów. Kierowane jest do zawodników z III i IV Ligi (drużyna P), na których obecność jest obowiązkowa.
W sobotę od godziny 10:00 do 13:00 odbędzie się pierwsza część spotkania, druga nastąpi po przerwie obiadowej od 15:00 do 18:00. Zakończenie spotkania przypadnie w niedzielę po trzeciej turze zajęć – również od 10:00 do 13:00.
Zapraszamy również wszystkich pozostałych zawodników naszego klubu, jeżeli nie planują w tym czasie żadnych bitew na planszy życia.