III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014
Ferie się kończą, a wraz z nimi czas wolny. Już za cztery dni odbędzie się finał III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Zapraszam, więc do zapoznania się z wynikami indywidualnymi oraz drużynowymi.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZYNEK
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO TRZECIM TURNIEJU
Zapisy na 4 lutego 2015 r. w serwisach turniejowych:
CHŁOPCY
KL.0, KL.1, KL.2, KL.3, KL.4, KL.5, KL.6.
DZIEWCZYNKI
KL.0, KL.1, KL.2, KL.3, KL.4, KL.5, KL.6.