WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Obóz zimowy Lewin Kłodzki

W dniach 17-24 stycznia nasi zawodnicy byli na obozie wraz z innym wrocławskim klubem MUKS MDK Śródmieście. W miłym towarzystwie i ciepłej atmosferze, pomimo panującej na zewnątrz zimy, wszyscy dobrze się bawili, a dodatkowo niektórzy podnieśli swoje kwalifikacje szachowe w turnieju, który towarzyszył temu wyjazdowi. Zapraszam do oglądnięcia galerii.