III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014
Wczoraj zakończył się kolejny turniej III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Zagrało w nim 143 zawodników, a wyniki poszczególnych grup można zobaczyć w serwisach turniejowych, klikając łącza poniżej.
CHŁOPCY:
KLASY 0-I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI
DZIEWCZYNKI:
KLASY 0-I , KLASY II-III-IV , KLASY V-VI
Ponownie dziękuję rodzicom za pomoc przy najmłodszych grupach – tym razem zostały przeprowadzone one tak sprawnie, że sędziowie byli pełni podziwu.
Galerię zdjęć można oglądnąć tutaj. Przypominam również o wysyłaniu motta, które będzie hasłem przewodnim w przyszłorocznych turniejach Ligi i oczywiście zapraszam na finał, który odbędzie się 4 lutego 2015 roku.