WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014

Już za dwa dni – 4 grudnia 2014 r. – odbędzie się trzeci z cyklu turniej III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Przypomnę tylko, że odbywa się konkurs na motto przyszłorocznej ligi i zachęcam do wysyłania swojego cytatu. Zapraszam wszystkie szkoły do wzięcia udziału oraz proszę o wcześniejsze zgłoszenia:

CHŁOPCY:
ZERÓWKI , KLASY I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI

DZIEWCZYNKI:
ZERÓWKI , KLASY I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V , KLASY VI