XXI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury
W poprzedni weekend odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury, w których nasza drużyna pod opieką trenera Janusza Żyły, zdobyła brązowy medal. Trzecie miejsce zawdzięczamy trójce naszych zawodników, którzy zagrali w składzie:
1. Bartosz Miszkieło
2. Maksymilian Bogut
3. Tomasz Żyła
Gratulujemy sukcesu naszym muszkieterom i zapraszamy do oglądnięcia kilku zdjęć w galerii.