WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014

Za trzy tygodnie odbędzie się trzeci turniej z cyklu III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Klasyfikacja drużynowa po drugim turnieju wygląda następująco: IIIwlspip2

Chciałbym zauważyć, że w ostatnim turnieju w pięciu grupach zwyciężyli zawodnicy Kopernika i jest to powód, z którego Prezes jest bardzo zadowolony. Ponadto sponsorzy na rzecz „Szachy w Szkole” bardzo się cieszą na wieść, że liga przyciąga takie tłumy zawodników.

Przypominam, że na rezultat końcowy szkoły ma wpływ każdy zdobyty punkt przez poszczególnych zawodników, także im więcej osób przyjdzie z danej placówki – tym lepiej. Zapraszam do Hali Stulecia 4 grudnia.