III Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli 2014
Wczoraj odbył się drugi z cyklu turniej III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Zawodników było tym razem troszkę więcej niż poprzednio. Rywalizowało ze sobą 118 osób, a wyniki dla poszczególnych grup można zobaczyć na stronach chessarbitra.
CHŁOPCY:
KLASY 0-I , KLASY II , KLASY III , KLASY IV , KLASY V-VI
DZIEWCZYNKI:
KLASY 0-I-II , KLASY III-IV , KLASY V-VI
Zdjęcia niektórych zawodników i zakończeń można zobaczyć w galerii.
Po raz kolejny chciałbym podziękować rodzicom, opiekunom i trenerom za pomoc przy najmłodszych grupach, które są jeszcze nieco niesforne, a na kolejny turniej zapraszam tuż przed Mikołajkami – 4 grudnia.