Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2014
Niezmiernie miło jest mi poinformować wszystkich, że zakończyły się dzisiaj Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich, na których Emilka Kochanowicz, tak jak rok temu, zdobyła medal. Tym razem jednak nie był to brąz, ale złoto. Jej wyniku, w żaden sposób nie można kwestionować, ponieważ nie dała szans swoim rywalkom, pokonując każdą, z którą zagrała.
Podobnym sukcesem może się również pochwalić Bartek Miszkieło, który zwyciężył w swojej grupie. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż ma dopiero 13 lat, a triumfował wśród piętnastolatków.
Gratulujemy naszym juniorom kolejnego wspaniałego wyniku, medalu i tytułu Mistrza Dolnego Śląska. Niech dobra passa będzie dalej z Wami.
Zdjęcia z zakończenia można oglądnąć tutaj.