WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Turniej o czekoladę

Wczoraj odbył się „I Turniej o Czekoladę” – zasady są identyczne jak rok temu w „Turnieju o Książkę”, z tym, że zmieniliśmy nagrodę, którą niektórzy uważają za słodszą. Wyniki przedstawiają się następująco:

1. Szymon Semp
2. Maciej Luboń
3. Patrycja Dzielendziak
4. Małgorzata Kowalik
5. Maciej Mieczkowski
6. Patrycja Krzywdzińska
7. Adam Żak

Turniej obserwowali z Grupy Mistrzowskiej: Krzysztof Migdziński i Bartosz Miszkieło.