IV Liga okręgowa 2013/2014
Zarówno naszych seniorów jak i juniorów grających w IV Lidze informujemy, że ostatnie mecze zagramy u siebie, a nie na wyjeździe w Wiszni Małej, także dziękujemy gospodarzom i drużynie z Brzegu Dolnego, iż zgodziły się do nas przyjechać.
Przypominamy o dwóch turniejach, które będą miały miejsce w ten weekend: Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w Szachach Klasycznych i Zimowym Turnieju na Kategorie oraz zachęcamy do wzięcia udziału.