WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

IV Liga okręgowa 2013/2014

Dzisiejsze rundy IV Ligi zakończyły się zdecydowanie lepszym wynikiem niż ta sprzed dwóch tygodni, w której to przegraliśmy z jedną z drużyn Hetmana 2:3.

Wygraliśmy oba mecze z pozostałymi zespołami WKSz GANT Hetman:

XII runda: 4.5:0.5
XIII runda: 5:0

Następne – ostatnie już dwie partie, zostaną rozegrane za dwa tygodnie – 16 lutego, także już niedługo będziemy mogli poznać wyniki całego turnieju. Miejmy tylko nadzieję, że zbliżające się Walentynki nie zawrócą naszym zawodnikom za bardzo w głowie.